close

Biznesa inkubators

Biznesa inkubatori paredzēti uzņēmējiem ar inovatīvām idejām. Ideāli, ja šīs idejas īstenošanai nesen dibināts jauns uzņēmums. Saudzīgos apstākļos inkubatorā var darboties mazie un vidējie uzņēmumi.

 

Inkubators palīdz ar telpām, sniedz biznesa konsultācijas, padomus juridiskajos, grāmatvedības jautājumos, saved kopā domubiedrus. Piemēram, ja uzņēmējam ir nelieli līdzekļi, laba ideja un zināšanas par savu spēles laukumu, inkubators var esošos līdzekļus vairākkārtīgi palielināt. Tas uzņēmējiem finansiāli nav sāpīgi, netiek prasīts nekāds personīgais galvojums.

API darbojas kā vārti uz vietu inkubatorā un ir gala lēmuma pieņēmējs. API jau sadarbojas ar „Jelgavas Inovāciju centra biznesa inkubatoru” un „Ventspils Augsto tehnoloģiju parka” biznesa inkubatoru.

 

Tieši API īsteno radošās industrijas inkubatora „HUB Riga„ darbību. Šajā sfērā API ir pieredze arī starptautiskā mērogā – API sadarbojas ar organizāciju „Hub World„ (www.the-hub.net).

 

API izritinās sarkano paklāju Tavai idejai!
Pie mums var gūt atbalstu uzņēmumu un produktu attīstībai, finansējuma piesaistei, biznesa plānu izstrādei un vadībai kopumā. API komanda paveic reālas lietas.
Neapbedī labas idejas – ienāc pēc atbalsta! 

Pharmidea
Avoti SWF
Tehprojekts
Limbažu ceļi
Jelgavas būvniecības sistēmas
Bruker Baltic
Grindeks
Kursa MRU
Madara Cosmetics
Pharmidea

Piesaistījām 1 500 000 Ls pretvēža zāļu ražošanas uzņēmumam.
„Pharmidea” izveidoja biotehnoloģiskās mērogošanas laboratoriju.

< atpakaļ tālāk >
1
2
3
4
5
6
7
8
9